Консалтингові проекти

Цілі:

1. Розробка конкурентної стратегії розвитку компанії»на 5-7 років.
  2. Визначення пріоритетних напрямків роботи та моделі територіального розширення компанії.
  3. Формування оптимальної організаційної та маркетингової моделі,

Для досягнення вищеописаних цілей пропонуємо консалтинговий проект з наступною послідовністю елементів:

ЕЛЕМЕНТ 1. ПРОВЕДЕННЯ ДІАГНОСТИКИ GROWING PAINS

Діагностики Growing Pains проводиться відповідно до ліцензії на території України від нашого партнера компанії Management Systems USA (www.mgtsystems.com/ru).

Діагностика дозволить виявити вузькі місця в організаційній моделі та зробити ряд рекомендацій для подальшого розвитку.

Діагностика відбувається через онлайн-анкетування членів команди (персоналу), аналіз даних, використовуючи математичні формули та статистичну інформацію компанії Management Systems, та формування експертами ряду рекомендаційних кроків.

ЕЛЕМЕНТ 2. СТРАТЕГІЧНА СЕСІЯ:

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ДИЗАЙН ТА РОЗРОБКА СТРАТЕГІЇ КОМПАНІЇ

2 дні по 8 годин
одночасно 2 експерти

Метод проведення: стратегічна сесія з елементами фасилітації.

ОЧІКУВАНИЙ РЕЗУЛЬТАТ:

1. Розроблена організаційна та маркетингова модель компанії» на основі її конкурентних переваг на ринку.
  2. Визначено пріоритетні напрямки діяльності компанії.
  3. Сформовано навики командної роботи над розробкою стратегії розвитку компанії, що дозволить заангажувати персонал до реалізації «створеного власними руками» плану дій розвитку компанії та мінімізувати опір команди перед змінами.

ДО СТРАТЕГІЧНОЇ СЕСІЇ ЗАЗВИЧАЙ ЗАЛУЧАЮТЬСЯ (всього 12 – 15 осіб):

• засновник/ідеолог організації (обов’язково)
  • команда (персонал) організації (обов’язково)
  • кілька власників/фахівців інших бізнесів, які мають досвід у власних бізнес-проектах, не є конкурентами компанії» і можуть «зі сторони» аналізувати її діяльність та надавати свої рекомендації. Цих осіб бізнес-школа підбере самостійно (обов’язково)
  • кілька клієнтів/партнерів (рекомендовано).

Остаточний рекомендаційний склад учасників стратегічної сесії буде визначено після проведення діагностики.

СТРАТЕГІЧНА СЕСІЯ РОЗГЛЯДАЄ НАСТУПНІ ПИТАННЯ:

1. Цілі та задум власника/засновника/команди.
  2. Концепція проекту. Де ми знаходимось і куди ідемо. В чому наша унікальність.
  3. Визначення ключових клієнтів. Матриця ПРОДУКТ/РИНОК. Об’єм ринку. Робота над потребами ключових клієнтів. Визначення основних продуктів організації. Клієнтоорієнтованість.
  4. Позиціонування на ринку. Робота з конкурентами. Фокус на конкурентних перевагах компанії.
  5. Формування маркетингової та збутової стратегій. Цінова політика. Просування та піар-стратегія.
  6. Модель територіального розширення компанії.
  7. Ресурси компанії: фінансові, трудові, технологічні.
  8. Розробка управлінської моделі.
  9. Інтелектуальна власність.
  10. Корпоративна культура.

ЕЛЕМЕНТ 3. СТРАТЕГІЧНА СЕСІЯ:

ДОПРАЦЮВАННЯ КОНЦЕПЦІЇ БІЗНЕСУ. ФОРМУВАННЯ ЗАГАЛЬНОГО ПЛАНУ ДІЙ.

1 день по 8 годин
одночасно 2 експерти
через 2 тижні після проведення першого модулю стратегічної сесії

МЕТА: Формування конкурентної моделі бізнесу. Стратегія.

ОЧІКУВАНИЙ РЕЗУЛЬТАТ:

1. Допрацьований та узгоджений план організаційного розвитку та стартегія проекту.
  2. Команда чітко розуміє, куди «іде» компанія та є на високому рівні ентузіазму для виконання плану дій.

БУДУТЬ РОЗГЛЯНУТІ НАСТУПНІ ПИТАННЯ (деякі повторно):

1. Концепція бізнесу.
  2. Ключові клієнти, їх потреби, товари/послуги.
  3. Конкурентні переваги компанії. Маркетинговий план.
  4. Виконавчий директор на підприємстві. Роль власника бізнесу.
  5. Загальний план розвитку компанії на 5-7 років.

ЕЛЕМЕНТ 4.

ФОРМАЛІЗАЦІЯ КОНЦЕПЦІЇ БІЗНЕСУ ТА ЗАГАЛЬНОГО ПЛАНУ РОЗВИТКУ КОМПАНІЇ

Після проведення модулів протягом 2 тижнів в письмовому вигляді формується «резюме» напрацьованих рішень під час стратегічної сесії.

Цей документ є «путівною картою» для майбутніх проектів та змін в компанії.

Документ формується експертами бізнес-школи та передається клієнту.

РЕЗУЛЬТАТОМ ДАНОГО КОНСАЛТИНГОВОГО ПРОЕКТУ МАЄ БУТИ:

1. Розроблена унікальна конкурентна стратегія розвитку компанії.
  2. Сформована організаційна і маркетингова модель компанії».
  3. Команда компанії чітко розуміє «куди» і «як» рухатись.

БЮДЖЕТ

Вартість проекту     до обговорення
Період виконання проекту   1-1,5 місяців (може змінюватись в залежності від
поставлених завдань)

Після проведення даного консалтингового проекту може розглядатись можливість подальшого бізнес-супроводу компанії експертами бізнес-школи для ефективного впровадження змін та підвищення ефективності процесів.

З повагою,

Директор ТзОВ «Громадська Школа Бізнесу»

Список учасників