MBS Make Business Successful

MBS

Ексклюзивна консультаційна програма

зі стратегії та маркетингу бізнесу

Набір на програму здійснюється постійно

Цільова аудиторія

• керуючі власники бізнесу
  • підприємці з діючим бізнесом від 1 року
  • програма не призначена для осіб, які є найманими керівниками

Мета програми

• Розробити унікальну концепцію бізнесу кожного учасника (що роблю? куди іду? як іду?)
  • Розвинути стратегічне мислення власника бізнесу.
  • Надати дієві маркетингові інструменти для досягнення стратегічної цілі бізнесу.
  • Надати дієві методики по підбору та управлінню командою бізнесу.

Унікальність програми MBS

• програма проводиться виключно на основі проектів/бізнесів учасників групи
  • MBS фокусовано розглядає питання стратегії та маркетингу проектів лише малого/середнього бізнесу (SME), що суттєво підвищує ефективність роботи
  • MBS використовує лише практичні інструменти розробки плану розвитку бізнесу, враховуючи досвід іноземних бізнес-шкіл
  • MBS побудована на основі роботи у малих групах, взаємному консультуванню та участі професійних консультантів

Інша важлива інформація

Інтенсивність

— 4 години 0-го заняття

— 8 днів по 8 робочих годин (з 10:00 до 19:00)

Back program

— ряд додаткових інструментів та заходів, завдання яких — забезпечити учаснику інтенсивний персональний супровід під час програми задля досягнення поставлених цілей (відвідини бізнесів кожного з учасників, діагностика бізнесу за американською системою Growing Pains, робота в групах формату "Рада директорів", індивідуальні консультації експертів, додаткові навчальні заходи для учасника програми та його персоналу — близько 15 заходів/міс., рекомендації партнерів/клієнтів).

MBS Alumni

— після завершення програми для випускників проводяться регулярні зустрічі для розгляду кейсів та створення стратегій для реальних бізнес-проектів, також із учасників групи формуються «Ради директорів», котрі надалі автономно працюють для консультування та сприяння розвитку бізнесу одино одногo

Модулі програми

Модуль 0. КОНЦЕПЦІЯ БІЗНЕСУ (4 год.)

Модуль І. СТРАТЕГІЯ (2 дні)

Модуль ІІ. МАРКЕТИНГ (2 дні)

Модуль ІІІ. ЛІДЕРСТВО ТА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ (2 дні)

Модуль ІV. ФІНАНСИ  та  ПЛАН  РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ (2 дні)

Тематичне наповнення програми

1. Формування цілей власника бізнесу: що власник хоче отримувати від бізнесу у короткостроковому періоді; бачення бізнесу через 5-10 років.
  2. Корпоративна мета. Ключова стратегія Вашого бізнесу. Концепція бізнесу.
  3. Сегментування ринку. Вибір цільових сегментів. Матриця ПРОДУКТ/РИНОК. Аналіз ключових клієнтів та їх поведінки/потреб. Об’єм ринку Вашого бізнесу. Формування ключових продуктів під потреби Ваших клієнтів.
  4. Ключові компетенції та цінності бізнесу. Концепція Вашого бізнесу: хто є ключовим клієнтом, які їх потреби та як Ваш продукт/сервіс може задовольнити їх потреби.
  5. Маркетингові стратегії відповідно до цільових клієнтів/сегментів. Використання принципу AIDA та SMART в розробці маркетингових інструментів. Побудова планів дій за сегментами ринку. Маркетингові комунікації.
  6. Позиціонування на ринку. Оптимізація структури постачальників та клієнтів.
  7. Аналіз конкурентів Вашого бізнесу, їх переваг та обмежень. Визначення ризиків та робота з ними. Оцінка зовнішнього середовища. Аналіз трендів Вашого ринку.
  8. Розробка товарної політики фірми. Цінова стратегія. Визначення найбільш ефективних каналів розподілу та просування. Побудова організаційної структури маркетингової діяльності підприємства.
  9. Бюджетування. Побудова Cash Flow. Фінансові інструменти аналізу розвитку бізнесу контролю для власника. Робота з фінансовими ресурсами бізнесу.
  10. Формування плану розвитку Вашого бізнесу: ринки, товари/послуги, ресурси, операційна та управлінська системи, корпоративна культура, фінансові результати.
  11. Лідерство та управління. Відмінності між керівником і лідером. Стилі керівника.
  12. Методи підбору персоналу. Динаміка становлення компетентності та захопленість працівника роботою.

Дати проведення модулів*

* Дата та час проведення модулів  будуть  затвердженні відповідно до узгодження зі слухачами програми, проте у будь-якому випадку будуть відбуватись по 2 дні у четвер та п’ятницю раз на 2 тижні.

* Усі учасники програми будуть попередженні про старт групи за 2 тижні до планованої дати проведення програми.

Модуль 0

Дата та час проведення до узгодження із учасниками.

Модуль І

Модуль ІІ

Модуль ІІІ

Модуль ІV

Вартість:

8 000 грн. При повній передплаті програми.
9 000 грн. При оплаті завдатку 1500 грн. + 7500 грн. до початку першого модуля.
10 500 грн. При оплаті завдатку 1500 грн + два транші по 4500 грн.
Перший транш 4500 грн. до початку першого модуля, другий – перед початком третього модуля

Переваги оплати завдатку/ повної передоплати

При отриманні завдатку/повної передоплати Громадська Школа Бізнесу зможе провести діагностику Growing Pains Вашого підприємства ще до початку програми, що для Вас суттєво збільшить ефективність програми MBS.

Важливо! Програма є коучингово-консультаційною і фокусована на проектах кожного з учасників, тому робочий день програми складається з: інформаційно-коснультаційних блоків, індивідуальної роботи (робота над власним проектом із використанням макетів, таблиць та схем) та командної роботи (робота в малих групах над проектами кожного
з учасників групи).

Набір на програму здійснюється постійно