У Громадській Школі Бізнесу 7 грантових місць на програму MBA

Posted by: In: 01 Бер 2016 Comments: 0

Громадська Школа Бізнесу спільно з ГО «Клуб Ділових Людей» надають гранти на навчання в межах програми МВА Executive Management. Сума гранту покриває 50% вартості програми. Такими можливостями Школи скористалися понад 40 підприємців зі всієї України.

Програма МВА у Громадській Школі Бізнесу передбачає модульне навчання. А саме – 15 модулів (3 повні робочі дні кожен) з операційного менеджменту, управління персоналом, риторики, управлінського обліку, підприємницького права, стратегічного маркетингу та інших важливих тем, які необхідно освоїти для успішного ведення бізнесу. Повна вартість програми складає 124 000 грн, тоді як грантова – 62 000 грн.

Серед спікерів програми – визнані Україною та світом експерти. До прикладу, Михайло Крікунов, Елізабет Альдер, Євген Пенцак, Сергій Гвоздьов та багато інших. Повний перелік експертів за посиланням. Консультують Громадську Школу Бізнесу представники Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі – заслужений професор Школи Менеджменту університету Ерік Фламгольц та інструктор освітніх програм Івонн Рендл.

Нагадаємо, програма МВА Executive Громадській Школі Бізнесу – визнана та підтверджена York University (США). Після її завершення кожен учасник отримує сертифікат МВА Executive Громадської Школи Бізнесу та, після захисту дипломної роботи, сертифікат МВА York University – підтверджений International Accreditation Organization.